Sevgili Anne Babalar

Ticari kaygı gütmeden sevgi ve mutlulukla ülkemiz gençlerine hizmet edebileceğimiz bir alanda çalışmak istedik, ve bu misyonla Divisey Erkek Öğrenci Evini kurduk.

Burada gençlerimize, öğrenim hayatları boyunca geleceğe huzur içerisinde ve uygun koşullarda hazırlanmalarını sağlamayı ve onların başarılı olmaları için uygun ortamları sunmayı hedef ve misyon edindik.

Anne ve babalar için en değerli varlıklarını, gözleri arkada kalmadan, güvenerek emanet edebilecekleri bir ortam bulmanın zorluğunu bilerek ve Ünye’deki bu eksikliği gidermek adına 2012 yılında bu işe giriştik. Sorunsuz, kaliteli, sevgi ve disipline dayanan, siyasi yaklaşımlardan uzak, yenilikçi ve çağdaş yönetim anlayışımızla gurur duymaktayız. Gençlerimize aile ortamınızı aratmayacak, evinizin sıcaklığı ve rahatlığında, sevecen, güvenli, sağlıklı bir yurt arıyorsanız; doğru tercih yaptığınızdan emin olabilirsiniz.

Aşağıdaki Formu Doldurarak Bize Ulaşabilirsiniz.

Gönder
Anne Babalar Anne ve babalarınıza ünye divisey erkek pansiyon & restaurant'ın müşterelerine sunduğu imkanlar ,ünye pansiyon fiyatları, ünye sahile yakın pansiyon, ünye'de uygun pansiyon, ünyede öğrenci yurdu, ünye erkek pansiyon, ünyede erkek yurdu, ünyede restaurant Anne ve babalarınıza ünye divisey erkek pansiyon & restaurant'ın müşterelerine sunduğu imkanlar